Experiential Marketing

Field Marketing & Special Events. Kreacja i realizacja.

 • Promocje, kampanie informacyjne
 • Ambient, ambush, guerilla etc.
 • Outsourcing sił sprzedaży:
  • van selling, pre selling, sprzedaż bezpośrednia
 • Tajemniczy Klient
 • Produkcje filmowe + live streaming
 • Wydarzenia specjalne:
  • konferencje, imprezy firmowe, festiwale, imprezy sportowe

Program VIP Hospitality podczas 72 Rajdu Polski


Opracowaliśmy program efektywnego uczestnictwa w Rajdzie klasy WRC jako kibic. Potrafimy obsłużyć liczne grupy, jak również wymagające osobistości Ultra VIP. 


My wiemy gdzie i kiedy warto być i potrafimy tam dotrzeć z Twoimi klientami.

Kobieta w czerwonej sukience


Podczas tego spotkania nasz klient chciał przekazać swoim siłom terenowym, iż nadchodzi szereg nowych wyzwań. Wykorzystanie motywów popularnego filmu pozwoliło nam atrakcyjnie opakować ten przekaz.

"Pamiętaj, wszystko co Ci oferuję, to prawda"

Maraton w Warszawie

Wspieramy działania naszego klienta podczas licznych wydarzeń sportowych o najwyższej randze.

Bank na uczelni


Zorganizowaliśmy serię eventów na terenie wyższych uczelni w Polsce. Różne miasta, różne uczelnie, różni studenci lecz ten sam zespół Monolit BTL i tak samo wysokie wyniki sprzedażowe.


Prosto, z sensem i przede wszystkim skutecznie!

Hipermarket w sieciGłównym celem organizacji tego eventu było utrwalenie obrazków i przygotowanie ciekawego materiału filmowego na potrzeby kampanii w sieci.


Mamy to!

U  klientów naszego klienta


Byliśmy w kilku tysiącach domach i umyliśmy wiele okien. Wystarczyło wziąć udział w konkursie SMS i zgarnąć jedną z głównych nagród a nasza ekipa robiła cała resztę. Prezentacja produktów klienta w akcji. Akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem, dzięki czemu powtarzaliśmy ją przez szereg lat.


Pamiętaj, czyste okna na wiosnę!

Zjazd diabetologów


 • Opracowanie i organizacja stoiska wystawienniczego,
 • opracowanie efektownej komunikacji zewnętrznej,
 • wykreowanie i zorganizowanie ciekawych atrakcji dla uczestników zjazdu.

        Wszystko po to aby zwrócić uwagę na nowy produkt klienta.

Premiera dla developerów


System operacyjny jest tak silny jak silne są aplikacje na nim działające. Jak efektownie przedstawić nowy system tym, ode których zależą dalsze jego losy? My znamy odpowiedź na to pytanie. Wiemy co jest skuteczne a na co nie ma sensu wydawać pieniędzy.
 
Czarny golfik i dużo multimediów.

Coraz bliżej Święta


Promocja sprzedaży w wybranych halach sieci hipermarketów w okresie przedświątecznym:

 • zdjęcia ze Świętym Mikołajem pobierane przez klientów z dedykowanego serwisu www,

 • sprzedaż w kasach satelitarnych na terenie parkingu przed marketem,

 • ekstremalnie niskie temperatury...
Pestka dla naszego zespołu.

Coraz bliżej kolejnych Świąt


Kolejne Święta i kolejna promocja. Tym razem była to personalizacja puszek z popularnym napojem. Kiedyś wydawało się to niemożliwe a teraz specjalistyczna drukarka, odrobina wiedzy informatycznej i magia Świat oczarowuje za linią kas wybranych hipermarketów.


A co Ty byś napisał na swojej puszce?

Wybory Miss Cosplay


Costume Playing to atrakcja na którą większość woli patrzeć niż w niej uczestniczyć. Wybrani studenci uczelni informatycznych mieli taką możliwość podczas imprezy będącej nagrodą za najciekawszy projekt informatyczny.


Zagotować krew w żyłach fanatyka-informatyka - bezcenne!

Tropikalne wyspy pod Berlinem

W to słynne miejsce zabraliśmy laureatów konkursu. Weekend w tropikach z szeregiem atrakcji i konkursów dla dzieci a wszystko w zasięgu krótkiej wycieczki autokarem. 
Pluszowy kostium w saunie okazał się największym wyzwaniem tego projektu.

 

Mistrzostwa Świata - Eliminacje w Polsce


Kiedy zabawa staje się wyzwaniem? Wtedy gdy w grę wchodzą duże pieniądze, prawdziwe pieniądze. Zorganizowaliśmy serię imprez, podczas których wyłoniliśmy finalistów polskich eliminacji do Mistrzostw Świata w Monopoly. Impreza finałowa z udziałem gwiazd to już była czysta przyjemność.

Nigdy nie przestajemy być dziećmi.

 

Sporty zimowe pod strzechą


Zabawa na śniegu w galerii handlowej, lub w siedzibie klienta to w dzisiejszych czasach żaden problem. Specjalnie skonstruowane symulatory spowodują, iż poczujesz się jak na najlepszym alpejskim stoku, lub na mamuciej skoczni. Może wolisz bobslej, lub sporty nie związane ze śniegiem? Dostępna technologia, odrobina kreatywnej myśli, sprawny inżynier i wszystko staje się możliwe.

Zima nie musi być zła!

 

Wyścig formuły 1 w konferencyjnej

Handlowiec, który sprzeda określony pakiet produktów zapraszany jest do sali konferencyjnej. Korzystając z bardzo zaawansowanego symulatora przejeżdża trasę na czas. Koledzy znajdujący się na open space mogą to oglądać na specjalnym monitorze, który pokazuje widok z trybun. Im więcej sprzedaż, tym więcej prób pobicia czasu będziesz miał. Do tego piękne dziewczyny serwujące przekąski.
 
Tak wyglądał Office Day u największych polskich dystrybutorów oprogramowania. 

Piątek ma swoje prawa!


"...To jedno z haseł aktywistów, którzy zebrali się w centrach największych miast'..." Tak było w mediach. Od siebie dodamy, że zgromadzenia były zalegalizowane a wydarzenia kolejnych dni pomagały zrozumieć o co tak na prawdę chodziło. 
 
A'propos ile zostało do weekendu?

AMWA Augustowskie Mistrzostwa w Wakeboardingu


Czasem trzeba postawić Świat do góry nogami, albo... samemu stanąć na głowie. Tak, czy inaczej pomagamy.  AMWA to nasz pomysł, nasza marka i nasza realizacja.
 

Pływałeś już?